Izobraževanje

2. Mednarodna konferenca "Podnebne spremembe"

Odg: 2. Mednarodna konferenca "Podnebne spremembe"

od Mirsad Skorupan -
Število odgovorov: 5
Spoštovana,
nekaj prenočitvenih kapacitet po ugodnih cenah smo rezervirali.
Število postelj (sob) je omejeno, zato bo veljalo pravilo, kdo prej izrazi željo in rezervira nočitvene kapacitete, bo dobil sobo oziroma posteljo.
V odgovor na Mirsad Skorupan

od Geo Uni -
Na šoli se pogovarjamo, da bi se prijavili na mednarodno konferenco o podnebnih spremembah junija na Krasu. https://podnebne.splet.arnes.si/

Ali se lahko prijavi več učiteljev iz šole? Ali se lahko prijavijo tudi negeografi? Ali lahko napišemo en skupni prispevek o timskem pouku o podnebnih spremembah?

V odgovor na Geo Uni

od Mirsad Skorupan -
Spoštovani,
število prijav ni omejeno glede na ustanovo ali lokacijo.
Na konferenco so vabljeni geografi in učitelji sorodnih predmetov, pravzaprav vsi, ki jih tematika zanima.
Tudi timsko delo je zaželeno. Morate pa vedeti, da se število pridobljenih točk deli na število soavtorjev.
Upam, da sem odgovoril na vsa vprašanja.
Če so še kakšni dvomi, se oglasite v tem forumu.

Lep pozdrav,
za organizacijski odbor,
Mirsad Skorupan

od Igor Lipovšek st. -
Kar nekaj učiteljev me je vprašalo, če bo rok za oddajo referatov lahko malce daljši. Za ocenjevalne konference so se trudili. Sem dejal, naj sami vprašajo, pa so prosili, naj jaz, ker sem malo starejši in mi ni nerodno.
V odgovor na Igor Lipovšek st.

od Mirsad Skorupan -
Igor, pozdravljen,
tudi jaz sem dovolj star, da mi ni nerodno povedati v imenu organizacijskega odbora, da rokov za oddajo prispevkov žal ne moremo podaljšati.
Še nekaj prostih mest za predstavitev dobrih praks je na voljo (v obliki referatov ali plakatov).
Zadnji rok za oddajo prispevkov in prijave na konferenco (za tiste, ki imajo prispevke) je 1. 3. 2020.
Za vse ostale (udeleženci konference) je čas za prijavo 15. 5. 2020.
Lepo vabljeni!

od Mirsad Skorupan -
Spoštovani,
tudi meni pišete osebno čeprav bi raje videl, da se oglasite v forumu.
Vprašanje, ki ga je poslala kolegica se glasi:
če je rok za oddajo osnutka prispevka je 1.3. ali že končna oblika?

Celoten prispevek (končno obliko), je potrebno poslati do 1.3.2020 v recenzijski postopek.