Vaja 6.4
Zakaj se z višino več vodne pare utekočini?
|
ker z višino temperatura narašča
| |
|
ker z višino temperatura pada
| |
|
ker je v višini več oblakov
| |
|
ker je v višini manj svetlobe
|
Vaja 6.4
|
ker z višino temperatura narašča
| |
|
ker z višino temperatura pada
| |
|
ker je v višini več oblakov
| |
|
ker je v višini manj svetlobe
|
E-KEMIJA V 8. RAZREDU
OŠ Belokranjskega odreda Semič
Projekt sofinancira Evropska unija (Evropski socialni sklad) in Ministrstvo za šolstvo in šport.