Vaja 3.15
Zakaj atom natrija odda zunanji elektron?
|
ker jih želi imeti več kot klor
| |
|
ker želi biti električno nevtralen
| |
|
ker želi biti stabilen
| |
|
ker želi postati nestabilen
|
Vaja 3.15
Zakaj atom natrija odda zunanji elektron?
|
ker jih želi imeti več kot klor
| |
|
ker želi biti električno nevtralen
| |
|
ker želi biti stabilen
| |
|
ker želi postati nestabilen
|
E-KEMIJA V 8. RAZREDU
OŠ Belokranjskega odreda Semič
Projekt sofinancira Evropska unija (Evropski socialni sklad) in Ministrstvo za šolstvo in šport.